На Вінниччині викрили товариство, яке незаконно обробляло 43 гектари землі з об’єктами культурної спадщини

12:14
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Поліція Вінницької області викрила товариство з обмеженою відповідальністю, яке без дозвільних документів обробляло 43 гектари земель у Могилів-Подільському районі. Засновниками товариства були громадяни республіки Білорусь, які вчиняли незаконну діяльність.

Як повідомили на сайті Національної поліції, наразі відкрито провадження відносно товариства, засновниками якого є громадяни республіки Білорусь, стосовно самовільного зайняття 43 гектарів землі з об’єктами культурної спадщини. Слідчі обласного главку поліції встановили правопорушення під час досудового розслідування.

Так, повідомляють, що представники товариства самовільно засіяли три земельних ділянки загальною площею 43 гектари та 14 вересня намагались зібрати урожай. Жодних законних підстав та дозвільних документів в них не було.

Наразі поліція проводить досудове розслідування у провадженнях розпочатих за частиною 2 статті 197-1 та частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України. А саме: Самовільне зайняття земельної ділянки, що перебуває в охоронних зонах та зловживання владою або службовим становищем. За такі дії передбачено покарання до 6 років позбавлення волі.

Слідчі вилучили сільськогосподарську техніку, зокрема, комбайн та трактор з причепом, а також частину незаконно зібраного урожаю.

Фото – https://vn.npu.gov.ua/