Скасувати пільгові перевезення: обласна комісія рекомендує Вінниці запровадити нові обмеження

8:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запровадила певні обмеження на період адаптивного карантину. Вінницькій міській ОТГ рекомендують скасувати пільговий проїзд у транспорті для осіб похилого віку. 

Засідання комісії відбулося у середу, 24 лютого, повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

Враховуючи те, що цього тижня Вінниччина перебуває у «помаранчевій» карантинній зоні, комісія запровадила декілька обмежувальних заходів, які стосуються організації навчання. Зокрема, дошкільні, спеціальні та 1 – 4 класи загальноосвітніх шкіл працюють у звичайному режимі, але з обов’язковим дотриманням протиепідемічних вимог. На дистанційну форму навчання перевели заклади загальної середньої (крім 1-4 класів), професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, позашкільної освіти.

– Провести в приміщеннях закладів освіти, гуртожитках, харчоблоках комплекс протиепідемічних заходів, прибирання та провітрювання. Передбачити кошти та закупити засоби індивідуального та колективного захисту для усіх учасників освітнього процесу. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобіганню поширення коронавірусної інфекції. Керівникам закладів вищої освіти проаналізувати стан захворюваності серед студентів та працівників підпорядкованих закладів, прийняти рішення про форму організації освітнього процесу, — йдеться у повідомленні.

Крім того, обласний штаб рекомендував Вінницькій міській територіальній громаді розглянути питання щодо тимчасового скасування (на час перебування території громади у «помаранчевій/червоній» зоні епідемічної небезпеки) пільгового перевезення осіб похилого віку в міському транспорті.

Наразі на сайті Вінницької міської ради немає інформації про те, що ці рекомендації були погоджені.

Зауважимо, що за інформацією міністра охорони здоров’я Максима Степанова, впродовж останньої доби у Вінницькій області підтверджено ще 738 випадків інфікування коронавірусом.

Головне фото: архів Vежі

Читайте також: Вінниччина у “помаранчевій” карантинній зоні: МОЗ оновило розподіл

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.