На Вінниччині водій автобуса побив пасажира з посвідченням УБД – поліція відкрила провадження

15:15
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині водій маршрутного автобусу не захотів везти та побив пасажира, який пред’явив посвідчення учасника бойових дій для пільгового проїзду. Пасажиру викликали швидку, а поліція відкрила кримінальне провадження за фактом нанесення легкого тілесного ушкодження.

Про це розповіла речниця ГУНП у Вінницькій області Анна Олійник та повідомляється на фейсбук-сторінці “Дорожній контроль Вінниця”.

Так, інцидент стався у районі села Сороки Іллінецької міської громади 19 жовтня.

– Відомо, що пасажир, який мав посвідчення учасника бойових дій, вирішив скористатись правом на пільговий проїзд. Це не сподобалось водію, який завдав пасажиру тілесних ушкоджень.

(Постраждалий) чоловік викликав швидку та поліцію. На місце виїхала слідчо-оперативна група, задокументувала події, опитала всіх очевидців. Попередня правова кваліфікація – ст.125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Після результатів слідчо-медичної експертизи, можливо, буде перекваліфікація, – повідомила Анна Олійник.

Постраждалий

Фото водія

На фейсбук-сторінці “Дорожній контроль Вінниця” повідомляється, що ім’я побитого учасника бойових дій – Микола Стельмащук, він є очільником громадської організації “Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій”.

Також у мережі з’явилось відео, де до постраждалого, який, очевидно, перебував у лікарні, прийшов згаданий водій та разом із мамою намагався попросити пробачення за свої дії. Як було видно з відео, присутні при цьому, вірогідно, учасники бойових дій наполягли на вибаченнях на колінах.

Разом з тим, сам Микола Стельмащук відреагував на спробу вибачення, вказавши, зокрема, що водій своїми діями образив не його, а загиблих воїнів АТО:

Згідно з ч.1 ст. 125 Кримінального кодексу України умисне легке тілесне ушкодження карається штрафом до 850 гривень або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

VежА відкрита до передачі позиції всіх сторін конфлікту.

Фото з соціальних мереж