На Вінниччині внаслідок отруєння грибами померло двоє дітей, їхній матері оголошено про підозру

15:30
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

На Вінниччині повідомили про підозру жительці Гайсинського району, через недбальство якої померло двоє її дітей. Жінка приготувала страву з грибів, які самостійно назбирала в лісі, а коли дітям стало погано і виявилось, що серед них є отруйні – зайнялась самостійним лікуванням.

Як повідомили на сайті Вінницької обласної прокуратури, слідчим слідчого відділення Гайсинського районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області повідомлено про підозру жительці Гайсинського району. Жінка злісно не виконувала батьківські обов’язки піклуватися про здоров’я своїх малолітніх дітей, що призвело до смерті двох її дітей – 4 та 12 років.

Так, підозрювана назбирала в лісі грибів, серед яких виявилися й отруйні, та приготувала з них страву й нагодувала своїх малолітніх дітей. Коли стан їх самопочуття стрімко погіршився, вона не звернулась до лікарні для надання медичної допомоги, а зайнялась самостійним лікуванням. Після госпіталізації дітей до лікарні жінка не повідомила лікарів, що годувала їх грибами, внаслідок чого було втрачено час і діти померли.

Жінку підозрюють за статтею 166 Кримінальний кодекс України, а саме: злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування.

У разі доведення винуватості у скоєнні злочину підозрюваній загрожує покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Ілюстративне фото – https://www.bsmu.edu.ua/