На Вінниччині влаштують фестиваль ремесел з середньовічними танцями і майстер-класами

19:49
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

На Вінниччині відбудеться третій всеукраїнський Фестиваль ремесел “Дунстан”. На ньому можна буде виготовити меч Короля Артура, покататися на підводі по селу і взяти участь у конкурсі з середньовічних танців.

Фестиваль ремесел відбудеться 22 травня на території Центру ремесел “Дунстан” (с. Стадниця, 6 км від Вінниці) і триватиме з 13:00 до 19:00 години. Як повідомили на сайті фестивалю, його тематикою стане середньовічна Британія часів Короля Артура.

Як відомо, метою цього фестивалю є вивчення народних ремесел, тож на гостей фестивалю чекає безліч майстер-класів. Так, свої сили можна буде спробувати у гончарстві, ковальстві, виготовленні меча Короля Артура з деревини, карбуванні монети Святого Дунстана, виготовленні фігур з гіпсу, квітки-трансформера з дроту чи підвіски з деревини.

Також будуть майстер-класи з валяння (виготовлення іграшки з вовни), виготовлення нашийної косинки для жінок та чоловіків шляхом вибивки, пошиття сувенірів з фетру (пташка, сонечко або сердечко), розпису по дереву (створення власного герба на дерев’яній основі), виготовлення піци у дров’яній печі та стрільба із лука.

Крім цього, на відвідувачів фестивалю чекають різноманітні тематичні локації: музей середньовічної Британії, лицарські бої, середньовічні ігри (ходулі, гойдалки, бій мішками на колоді, командні лижі, атракціони “Середньовічний лабіринт” та “Лицарський приціл”, залізні коні, “Середньовічний трубопровід”), майстерні ремесел та ярмарок творчих виробів.

Вартість участі у майстер-класах становить в середньому 100 гривень з людини (найдешевший 40 грн, найдорожчий 160 грн). Вартість квитків на фестиваль – 100 гривень (срібний квиток) та 220 гривень (золотий квиток). Детальніше з цінами можна ознайомитися у реєстраційній формі за ЦИМ посиланням. Також зареєструватися на фестиваль “Дунстан” можна за телефонами: (067)599-79-73 та (066)453-09-63.

– Тематика фестивалю – середньовічна Британія часів Короля Артура. На учасників та учасниць, які придбали золотий квиток та будуть одягнені у стилізовано старовинні костюми, чекає безплатний флешмоб із посвяти у лицарі за участі Короля Артура, – кажуть організатори.

Фестиваль ремесел “Дунстан” присвячений Дню святого Дунстана – покровителя ковалів, ювелірів та музикантів, який жив у Британії за часів Середньовіччя. Метою фестивалю є вивчення народних ремесел в гармонійній атмосфері родинного відпочинку, зміцнення сімейних цінностей та ознайомлення з легендами і традиціями середньовічної Європи в поєднанні з українським колоритом та гостинністю.
Більше на сайті фестивалю за ЦИМ посиланням.

Афіша і фото – dunstan.org.ua

Читайте також: Гетьманська булава і ключ від Сан-Франциско: у краєзнавчому музеї покажуть цікаві експонати з фондосховищ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.