На Вінниччині військові стали донорами понад 20 літрів крові

12:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Військовослужбовці однієї з частин логістики на Вінниччині здали понад 20 літрів крові для Вінницького обласного центру служби крові. 

Як пише “АрміяInform”, одну з військових частин забезпечення боєзапасом Сил логістики Збройних Сил України вкотре відвідали представники Вінницького обласного центру служби крові. До здачі крові залучилося півсотні військовослужбовців.

Після проходження необхідної реєстрації та огляду, солдати, сержанти та офіцери здали по 450 мл крові, стандартну норму здачі крові.  Загалом вони віддали понад двадцять літрів крові.

Серед донорів були як початківці, так і військовослужбовці з великим донорським досвідом.

— Приємно бути частиною великої доброї справи для всіх, хто опинився в скрутному становищі й самостійно впоратися з ним не може, — говорить підполковник Артур Треско, який здає кров вже не в перше. — Від імені командування частини висловлюю щиру вдячність кожному, хто відгукнувся і вирішив долучитись до цієї благородної справи.

У Вінницькому обласному центрі служби крові зазначають, що подібні донорські ініціативи дозволяють створити запаси, на основі яких можна отримати не тільки окремі компоненти крові, але й препарати, виготовлені на її основі.

Нагадаємо, вінницький центр крові постійно потребує донорів різних груп крові. Стати донором можна за адресою: вул. Пирогова, 48. Контактний телефон 067 492 00 34. Центр працює щодня з 8-ої ранку до 14:30. Як відбувається увесь процес здачі крові читайте у нашому репортажі ТУТ.

Фото – armyinform.com.ua

Читайте також: У Вінниці критично бракує всіх груп донорської крові

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.