На Вінниччині відкрили нову Добровільну пожежну команду. ВІДЕО

11:55
Become a Patron!

Вчора, 11 січня, в селі Северинівка Жмеринського району Вінниччини відкрили першу цьогоріч в області Добровільну пожежну команду.

Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, підрозділ добровольців-вогнеборців розташований в центрі Северинівки. Будівництво пожежного депо для добровольців розпочали ще у 2020 році.

Подія дійсно унікальна, рухались ми більше року і доклали максимум зусиль. Люди вірять і надіяться на нашу пожежну команду, – каже Северинівський міський голова Василь Малярчук.

Повідомляється, що відтепер під надійним захистом перебувають найважливіші об’єкти інфраструктури, житловий сектор, школа та дитячий садочок. Тому пожежі, які виникають в екосистемах та в оселях місцевих мешканців, можуть бути ліквідованими на початковому етапі – ще до прибуття бійців державної пожежно-рятувальної частини з районного центру.

Зазначено, що з бюджету Северинівської сільської ради для цього виділили понад мільйон гривень, а 50 тисяч гривень надали спонсори. Також громада взяла участь і згодом перемогла в проєкті МЗС Польщі. Так, вони отримали автомобіль та пожежне обладнання на суму понад 200 тисяч гривень. Пожежно-рятувальну техніку надала громада польського міста Пунськ.

За словами голови районної військової адміністрації Інни Цимбал, приклад Северинівської територіальної громади буде обов’язково вивчений та втілений в життя іншими громадами. В умовах воєнного стану, в яких перебуває нині країна, людям потрібно гарантувати безпеку та цивільний захист.

 

Фото та відео – Головне управління ДСНС України у Вінницькій області

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.