На Вінниччині у двох селах тимчасово припинять газопостачання

14:03
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У селах Шляхова та Широка Гребля, що на Вінниччині, тимчасово припинять газопостачання. Мешканців просять, зокрема, перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці “Вінницягаз”, в селі Шляхова Джулинської ОТГ газопостачання припинять з 17 по 21 травня, а в селі Широка Гребля Хмільницького району – з 8:00 18 травня по 17:00 22 травня.

Відповідно, “Вінницягаз” просить мешканців будинків перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх помешкань.

Підкреслюється, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде відбуватись лише за наявності мешканців у своїх будинках.

Зазначено, що 17 травня 2021 р. Бершадська дільниця АТ «Вінницягаз» розпочне ремонтні роботи на ГРП та ШГРП, а також на газопроводах високого, середнього та низького тиску в с. Шляхова. В Широкій Греблі плануються ремонтні роботи на розподільних газопроводах середнього та низького тиску.

Компанія просить вибачення у споживачів за тимчасові незручності. Повідомляється, що відновлення газопостачання буде здійснюватись у міру виконання запланованих робіт.

Фото – фейсбук-сторінка “Вінницягаз”