На Вінниччині триває онлайн-опитування батьків щодо організації дистанційного навчання у школах

7:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області влаштовує онлайн-опитування щодо організації дистанційного навчання. Батьків школярів просять поділитись враженнями та думками про те, як можна було б покращити організацію такого навчання.

На сторінці Управління у Facebook зазначають, що опитування необхідне для того, аби зробити навчання якісним та комфортним для дитини. Зокрема, цікавляться враженнями щодо організації дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти у Вінницькій області.

– Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре під час дистанційного навчання, — звертаються в обласному Управлінні Державної служби якості освіти.

Для того, щоб взяти участь в онлайн-опитуванні, необхідно перейти за ЦИМ посиланням. Батьків просять розповісти про те, в якій місцевості знаходиться заклад освіти (місто чи село), скільки часу тривають уроки та чи є дистанційне навчання, які ресурси використовують вчителі для проведення уроків та домашнього завдання. Також цікавляться тим, чи подобається дитині вчитися дистанційно, як батьки отримують інформацію про успішність, які проблеми виникають та як можна було б покращити організацію такого навчання.

Наголошують, що анкета анонімна, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Читайте також: «Всеукраїнська школа онлайн»: у МОН розробили платформу для дистанційного навчання

Читайте також: «Це великий виклик для батьків»: як карантин змінив навчання школярів

Читайте також: Карантинне життя: як вплинула домашня ізоляція на дітей і що з цим робити батькам

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.