На Вінниччині ТЕС має відшкодувати понад 2 мільйони збитків, завданих державі

14:41
Автор: Vежа
Become a Patron!

Одна із теплових електростанцій на Вінниччині має відшкодувати понад два мільйони збитків, завданих довкіллю. Встановлено, що підприємство понаднормово використовувало воду без належних дозволів.

Як повідомляють на сайті Вінницької обласної прокуратури, гідроелектростанція, яка є частиною теплової електричної станції, використовувала воду без затверджених лімітів пропуску води через гідровузли. У квітні 2020 року до Господарського суду Вінницької області подали позовну заяву про стягнення з ТЕС понад 2,1 мільйона гривень матеріальних збитків.

У жовтні 2020 року Господарський суд у задоволенні позову прокуратури відмовив. Тому прокурору довелось подати скаргу до Північно-західного апеляційного господарського суду.

– Місцевий господарський суд не врахував, що у дозволі ТЕС не зазначено ліміту пропуску води через гідровузли та відсутній дозвіл одного з видів спеціального водокористування. Відтак протягом року підприємство використовувало воду понаднормово, завдавши таким чином державі збитків на суму понад 2,1 мільйона гривень, — йдеться у повідомленні.

У лютому 2021 року Північно-західний апеляційний господарський суд задовольнив позов прокуратури, зобов’язавши ТЕС відшкодувати збитки в у повному обсязі. Вінницька обласна прокуратура тепер має вживати заходів щодо виконання рішення суду.

Головне фото ілюстративне: ua-energy.org

Читайте також: ЗМІ: у Стрижавській колонії помер смертельно хворий, звільнення якого заблокувала прокуратура. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.