На Вінниччині суд оштрафував фейсбук-користувача за пост із “колорадською” стрічкою

19:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінничині суд оштрафував пенсіонера за пропаганду георгіївської стрічки. Як з’ясувалося, чоловік опублікував на своїй сторінці у Facebook зображення стрічки, чим викликав обурення інших користувачів.

«Встановлено, що чоловік у своєму профілі соціально-орієнтованої мережі Facebook публічно використовує зображення георгіївської стрічки на фоні так званої «ДНР», чим викликав невдоволення в користувачів соцмережі», – йдеться у постанові Крижопільського райсуду, повідомляє Zaxid.net

Таким чином пенсіонер порушив ст. 173-3 Кодексу про адмінправопорушення. Під час засідання сам чоловік вину визнав. Через це суд вирішив призначити пенсіонеру мінімальний штраф у 850 грн.

Раніше подібний випадок стався у Дніпрі, коли поліція оштрафувала жінку, яка під час масового заходу до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, носила георгіївську стрічку.

Стали відомі прізвища суддів, які дозволили у Вінниці проросійську ходу 9 травня

Зазначимо, закон про заборону виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки Верховна Рада прийняла у травні 2017 року. Цей документ доповнив Кодекс про адмінправопорушення новою статтею, яка передбачає, що публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської стрічки чи її зображення караються штрафом від 850 до 2550 грн (при повторному порушенні штраф може сягнути 5100 грн).

Фото AF