На Вінниччині сьогодні графіки погодинних відключень діятимуть з 11-ї до 23-ї

10:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Україні та на Вінниччині, зокрема, сьогодні, 23 червня, графіки погодинних відключень світла застосовуватимуть з 11:00 до 23:00. Раніше плановалося застосування графіків відключень з 19:00 до 23:00. 

Так, про зміни плану застосування відключень в “Укренерго” повідомили сьогодні о 10:32. Згодом інформацію про збільшення часу застосування графіків відключень опублікували і у “Вінницяобленерго”.

Як зазначають в “Укренерго”, причина збільшення часу обмежень – складна ситуація в енергосистемі після масованих атак росіян на енергооб’єкти.

Де шукати інформацію

Дізнатись, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:

1. У розділі “онлайн графік погодинних відключень”, за допомогою пошуку по адресі можна побачити заплановані відключення (за ЦИМ посиланням).

2. Зайти в особистий кабінет на сайті АТ “Вінницяобленерго”.

3. У розділі “графік погодинних відключень” опубліковано орієнтовний графік ГПВ та інформацію щодо черг ГПВ. На сторінці за ЦИМ посиланням можна завантажити файл, знайти там свою адресу і чергу по ній. Потім – подивитись години ймовірного відключення світла у таблиці.

4. В чат-ботах: “Viber“ та “Telegram“.

Більше про різновиди графіків – ТУТ.

Ілюстративне фото – “РБК-Україна”

Читайте також: У “Вінницяобленерго” оновили графік погодинних відключень до кінця червня

Читайте також: Чому за графіком має бути відключення, а світло є, – пояснення “Вінницяобленерго”

Читайте також: У “Вінницяобленерго” пояснили, чому можуть не співпадати дані щодо відключень, вказані “Укренерго” та обленерго

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.