На Вінниччині шестикласниця врятувала молодшого брата, який провалився під лід

8:13
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині шестикласниця врятувала молодшого брата, який пішов до глибокої копанки й провалився під лід. Дівчинка подала палицю, а іншою рукою зателефонувала до мами.

Як повідомили на сайті Вороновицької територіальної громади, це сталося 5 лютого по вул. Миру у с. Тростянець.

Хлопчик, що навчається у 4 класі у Гнівані (приїхав на карантин до родичів) катався на гірці та відлучився від гурту, пішов до копанки (вирита водойма розміром десь 2х3 і глибиною до трьох метрів). Діти вже розійшлися. Залишилась його двоюрідна сестра, учениця 6 класу. Саме вона помітила, що хлопчик пішов до копанки, – йдеться у повідомленні.

Вона пішла за ним і побачила, що той стоїть на льоду і б’є палицею. В якийсь момент лід тріснув і хлопчина пішов під воду. Дівчинка кинулась до нього, подала палицю. Оскільки витягти сил не вистачило, другою рукою набрала по телефону маму. Хвилин 5 дитина була у воді, і коли вже закінчились сили, почав відпускати палицю. Але вчасно на допомогу прийшли дорослі. Дитину врятували, – повідомили на сайті територіальної громади.

На сайті територіальної громади вказали ім’я рятівниці Соболь Ангеліна та назвали її надзвичайно сміливою дівчинкою.

Батьків там закликали бути обережними, слідкувати за дозвіллям своїх дітей і навчати їх правил безпеки. В екстреній ситуації радять телефонувати до Служби порятунку за номером “101”!

Ілюстративне фото – kyiv.media

Читайте також: Коли сходить крига: вінницькі водолази показали техніку, якою рятують життя. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.