На Вінниччині призначать повторні вибори голови Уланівської сільської громади

10:54
Автор: Юлія Плахтій

Вибори голови Уланівської сільської громади, що в Хмільницькому районі Вінниччини, визнані такими, що не відбулися. Відтак тут вибори мають відбутись повторно. 

Зазначена громада на сайті Центральної виборчої комісії увійшла до “Переліку громад, в яких не обрано міських, селищних, сільських голів”.

Раніше Уланівська сільська територіальна виборча комісія визнала обраним сільським головою Сергія Голубенка, висунутого місцевою організацією “Європейська партія України”, який протягом 10 років перебуває на посаді сільського голови Уланівської сільської ради.

Проте один з кандидатів на посаду сільського голови, Олександр Крученюк, подав позов проти цієї постанови, називаючи її протиправною. В рішенні суду зазначено, зокрема, що позивач вказував на незабезпечення дільничих виборчих комісій необхідною кількістю бюлетенів.

Врешті Вінницький адміністративний окружний суд частково задовольнив вимоги позову та зобов’язав Уланівську сільську територіальну виборчу комісію Хмільницького району прийняти рішення про визнання виборів Уланівського сільського голови від 25 жовтня такими, що не відбулися, та призначити у зв’язку з цим повторні вибори.

“Визнати протиправною та скасувати постанову Уланівської сільської територіальної виборчої комісії … “Про визнання Голубенка Сергія Івановича обраним Уланівським сільським головою”, – йдеться в рішенні.

З детальною інформацією щодо розгляду справи в суді можна ознайомитись в рішенні за ЦИМ посиланням.

Усі новини щодо місцевих виборів-2020 можна переглянути у відповідному розділі на Vежі ТУТ.

Читайте також: Суд у Вінниці оштрафував чоловіка за порушення правил агітації на виборах

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.