На Вінниччині прихистили шістьох коней-переселенців, яким вдалось вижити під час бомбардувань у передмісті Києва

13:22
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінничанка Яна Віднічук прихистила врятованих коней, яким вдалось вижити під час бомбардувань у передмісті Києва. Шестеро коней тепер живуть на Вінниччині, однак для догляду за підопічними містянці бракує не лише коштів, але немає стайні чи хоча б загону, де можна розмістити всіх тварин.

Як ідеться на фейсбук-сторінці голови Вінницької облради Вячеслава Соколового, на Вінниччині прийняли шість коней, які вижили під час бомбардування на Київщині. Інші ж 13 коней, які перебували на стайні, на жаль, загинули:

Шестеро коней-переселенців – тепер на Вінниччині. Їм вдалося вижити під час бомбардувань у передмісті Києва. Інші 13 – загинули. Вони згоріли живцем, коли снаряд рашистів влучив у стайню… Це страшна історія, – йдеться в дописі.

 

 

Врятованих коней прихистила вінничанка Яна Віднічук, яка займається кіньми. Раніше жінка опікувалась шістьма, однак тепер має піклуватися про дванадцятьох тварин. Наразі є територія, куди можна перемістити всіх коней, однак немає будматеріалів для облаштування загону:

Але на те ми й люди, на те ми й українці, щоб не залишати в біді того, кому важко. Допоможемо! Облаштуємо місце, де буде комфортно для коней, а для людей – цікаво та корисно. Переконаний, у нас буде іпоцентр, куди зможуть приїжджати дорослі з дітьми, щоб милуватися конями, спілкуватися з ними. Коні вміють лікувати. Поруч із ними відпочиваєш душею, – додає Вячеслав Соколовий.

Фото – з фейсбук-сторінки Вячеслава Соколового

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.