На Вінниччині придбали понад 17 тисяч ялинок та сосен до новорічних свят

7:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

До новорічних свят мешканці Вінницькій області придбали понад 17 тисяч ялинок та сосен. Середня ціна за дерево складала 113 гривень. 

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що було заплановано реалізувати 15 400 новорічних дерев. Водночас для заготівлі новорічних дерев держлісгоспами Вінниччини було встановлено ліміт на 28 тисяч ялинок та сосен.

Перед зимовими святами держлісгоспи реалізували 17 056 дерев. Таким чином лісівники Вінниччини виконали план на 107%.

– Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства нагадує, що новорічні дерева (ялина, сосна, ялиця) вирощуються лісівниками у кожному держлісгоспі на спеціальних плантаціях (шкілках) або на землях, не придатних для ведення лісового господарства. Тому новорічна реалізація хвойних красунь не завдає шкоди лісові! — зазначають у дописі.

Середня ціна за дерево становила 113 гривень. Повідомляють, що найбільше ялинок та сосен реалізували ДП «Бершадський лісгосп» (2 397 шт.), ДП «Гайсинський лісгосп» (2 110 шт.) та ДП «Іллінецький лісгосп» (1 884 шт.). До речі, іллінецькі лісівники виконали план на 188%.

 

На сьогодні у всіх лісгоспах Вінниччини зростає 1,1 мільйон новорічних дерев різного віку. Усього на цих новорічних плантаціях готові для реалізації покупцям 92 тисяч дерев сосни звичайної, 84 тисячі сосен кримських, 196 тисяч європейських ялин та 28 тисяч ялиці білої.

Нагадаємо, що раніше у вінницькому комунальному підприємстві “ЕкоВін” повідомили, куди вінничани можуть здати новорічні дерева після свят.

Фото: Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства

Головне фото: архів Vежі

Читайте також: В “ЕкоВін” повідомили, куди подіти ялинку після новорічних свят у Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.