-
26 Травня/ 20:05
Vinnytsia
Публікація26.05.2520:05
На Вінниччині прокуратура домоглася повернення громаді водойми площею 27 гектарів
На Вінниччині прокуратура домоглася повернення громаді водойми площею 27 гектарів, яка незаконно використовувалась для риборозведення.
Як повідомляють у Вінницькій обласній прокуратурі, у 2019 році ФОП отримав оренду земельної ділянки в комплексі з водним об’єктом для риборозведення без проведення земельних торгів, на підставі рішення сесії сільської ради.
Йдеться про ставок площею 27 гектарів, розташований на земельній ділянці площею 33,8 гектара вартістю 800 тисяч гривень.
Законодавством визначено механізм передачі земельних ділянок державної чи комунальної власності в користування окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах), у тому числі в комплексі з розташованими на них водними об’єктами. Порушення цієї процедури є підставою для захисту інтересів держави.
Наразі Гайсинською окружною прокуратурою у повному обсязі забезпечено виконання рішення Господарського суду Вінницької області – водний об’єкт із земельною ділянкою повернуто у комунальну власність Тростянецькій селищній громаді.
Фото – із сайту Вінницької обласної прокуратури
Дякуємо!
Тепер редактори знають.