На Вінниччині пройшла повний курс вакцинації найстарша мешканка області – 99-річна Фросина Захарівна

12:20
Автор: Ольга Каплун

Повний курс вакцинації пройшла 99-річна мешканка села Демидівка, що на Вінниччині, ще у жовтні. Таким чином жінка стала найстаршою вакцинованою в області. Вона обрала вакцину “CoronaVac”.

Як сьогодні повідомив департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, найстаршою вакцинованою у Вінницькій області стала 99-річна Фросина Захарівна.

Жінка сама з будинку майже не виходить, проте до неї постійно приходять відвідувачі. Саме тому, щоб не захворіти на COVID-19, вона рішила імунізуватись та обрала для себе вакцину “CoronaVac”.

До жінки медики Ірина Стужук та Ірина Тивунько приїздили додому:

Першу дозу вакцини Фросина Захарівна отримала ще у вересні, а другу вже відповідно у жовтні. Після щеплення почуває себе добре, ні на що не скаржилася. Бабуся живе з донькою в одному будинку. Тому коли донька прийшла до нас вакцинуватися, попросила, щоб ми щепили і її маму. Хочу відзначити, що останнім часом охочих отримати щеплення значно побільшало, – розповідає фельдшерка Ірина Стужук.

Зазначено, що Ірина Стужук на власному прикладі показує, що вакцинація – це безпечно, оскільки щепила усю свою родину, навіть 16-річну доньку. Фельдшерка пояснює, що це все для того, щоб захистити себе те своїх рідних від важкого перебігу хвороби:

Я працювала у ковідній бригаді і бачила, як хвороба впливає на людей. Сама ще не хворіла COVID-19, однак берегтися і дотримуватися усіх рекомендацій ВООЗ потрібно усім, тільки так ми зможемо подолати пандемію, – додає жінка.

Фото – з фейсбук-сторінки https://www.facebook.com/vinobldoz/та https://ukrainska-gromada.gov.ua/

Читайте також: У Вінниці запрацював новий пункт вакцинації – у ТРЦ “Магігранд”

Читайте також: У Вінниці функціонує 10 Центрів вакцинації від COVID-19. АДРЕСИ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.