На Вінниччині повертають у власність держави ділянку з числа земель оборони вартістю 28 мільйонів гривень

14:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині, у Шпиківській громаді, з приватної до державної власності повертають ділянку площею три гектари. Йдеться про ділянку з числа земель оборони, її вартість – 28 мільйонів гривень.

Як повідомляє Вінницька обласна прокуратура, ділянка перебувала в користуванні Квартирно-експлуатаційного відділу міста Вінниці Міністерства оборони України. У 2007 році розпорядженням райдержадміністрації ділянку передали в приватну власність для сільгоспвиробництва. Зробили це без погодження з Міноборони.

Так як землі оборони можуть перебувати лише у державній власності, прокуратура через суд відновлює законність землекористування.

Рішенням Тиврівського районного суду Вінницької області задоволено позов Тульчинської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Вінницької обласної військової адміністрації, Квартирно-експлуатаційного відділу міста Вінниця Міністерства оборони України до громадянки про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою шляхом її повернення у власність держави.

Після набуття рішенням законної сили будуть вжиті заходи для його реального виконання.

Ілюстрація – dp.tax.gov.ua

Читайте також: На Вінниччині водойму вартістю 648 млн гривень повернули у власність громади

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.