На Вінниччині посилять заходи безпеки під час відзначення Різдва

17:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині посилять заходи безпеки під час відзначення Різдва Христового. Серед іншого, 24 та 25 грудня встановлять обмеження на організацію масових релігійних заходів на території культових споруд та прилеглих до них територій.

Як повідомляється на сайті Вінницької ОВА, відповідне рішення військова адміністрація прийняла 14 грудня за результатами засідання секретаріату обласної Ради Церков та релігійних організацій.

 

Так, у засіданні взяли участь керівництво Управління у справах національностей та релігій обласної військової адміністрації, Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області, спеціальних служб, а також представники ПЦУ, УГКЦ, РКЦ ТА ХВЄ.

Повідомляється, що у святкові дні Різдва Христового комендантська година розпочнеться, як зазвичай, о 24 годині й триватиме до 5 години ранку та змінюватися не буде. При цьому культові споруди у період комендантської години будуть зачинені.

Також задля громадської безпеки та правопорядку на території області встановлять обмеження здійснення масових релігійних заходів на території культових споруд та прилеглих до них територій за участі парафіян (24-25 грудня).

Крім того, під час богослужіння в темну пору доби обов’язковим є дотримання вимог світломаскування та забезпечення дотримання вимог безпеки під час повітряної тривоги з використанням захисних споруд та укриттів.

Ілюстративне фото – slovoidilo.ua