На Вінниччині планують закупити сім апаратів ШВЛ для двох обласних комунальних закладів

8:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині планують закупити сім апаратів ШВЛ для двох обласних комунальних закладів. Загальна вартість обладнання – 5,45 мільйона гривень.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив Вячеслав Соколовий, голова Вінницької обласної ради, а також опублікували новину на сайті облради. Йдеться про 5 апаратів штучної вентиляції легень S1100А для “Клінічного центру інфекційних хвороб” (за 4 млн грн) і 2 такі апарати для “Обласного клінічного фтизіопульмонологічного центру” (за 800 тис. грн і 650 тис. грн).

– За рахунок зменшення резервного фонду закуповуємо 7 апаратів ШВЛ для двох обласних комунальних закладів. […] Комісія з питань економіки, фінансів та бюджету погодила відповідне внесення змін до бюджету. Загальна вартість обладнання – 5,45 млн грн. Дякую депутатам за розуміння ситуації і оперативні рішення щодо її врегулювання, – написав Вячеслав Соколовий. 

Крім цього на засіданні комісії депутати розглянули та підтримали й інші внесені зміни до обласного бюджету на 2021 рік. А саме спрямування коштів на підтримку закладів охорони здоров’я, розподіл освітньої субвенції тощо:

– розподіл залишку коштів освітньої субвенції – на 3 134 000 грн з відповідним розподілом між місцевими бюджетами для інклюзивно-ресурсних центрів;

– здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування – 769 666 грн;

– реконструкція хіміотерапевтичного корпусу Подільського регіонального центру онкології – 443 715 грн;

– виплата стипендій Могилів-Подільському медичному фаховому коледжу – 264 100 грн;

– КНП “Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2” – 2,1 млн грн;

– КНП “Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. О. І. Ющенка” для забезпечення функціонування відділення №9 Судово-психіатричної експертизи – 300 тис. грн;

– КНП “Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2” – 1 515 000 грн;

– КНП “Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр” – 1,1 млн грн;

– Вінницькому обласному центру медико-соціальної експертизи – 300 тис. грн;

– Обласному бюро судово-медичної експертизи – 300 тис. грн;

– КНП “Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр” – 100 тис. грн;

– КНП “Центр терапії залежностей “Соціотерапія” – 50 тис. грн на закупівлю тест-систем для визначення психоактивних речовин у біологічних середовищах та 50 тис. грн – на вимірювальну техніку алкотестера Dragera 6820.

Ілюстративне фото – 24tv.ua

Читайте також: В “Квадраті” починають друкувати на 3D-принтері розподільники для апарату штучної вентиляції легень

Читайте також: З початку року держструктури придбали 385 апаратів штучної вентиляції легень. ІНФОГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.