На Вінниччині підприємиця самовільно засіяла поле кукурудзою, за що відшкодує майже 50 тисяч гривень

12:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині підприємиця самовільно захопила та обробляла 11,5 гектара поля й отримувала прибуток. Тепер вона має звільнити поле та сплатити до селищного бюджету Мурованих Куриловець майже 50 тисяч гривень. 

Про це повідомили на сайті Вінницької обласної прокуратури.

Прокуратурою встановлено, що підприємиця самовільно зайняла земельну ділянку площею 11,5 га вартістю 1,4 мільйона гривень та засіяла кукурудзою. Жінка заволоділа землею без відповідного рішення органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування про її передачу у власність або надання у користування (оренду) та за відсутності вчиненого правочину щодо цієї ділянки, – повідомили у прес-службі.

Там також зазначили, що “Могилів-Подільська окружна прокуратура відреагувала на бездіяльність органів місцевого самоврядування і контролюючих органів, які не реагували на факт самовільного зайняття землі на території Мурованокуриловецької громади Вінницької області”.

За фактом самовільного зайняття землі порушено кримінальне провадження. Водночас Могилів-Подільська окружна прокуратура заявила до суду цивільний позов про звільнення зайнятої ділянки та відшкодування збитків, завданих незаконними діями підприємиці. Мурованокуриловецький районний суд цей позов задовольнив, тож відповідачка має звільнити поле та сплатити до селищного бюджету Мурованих Куриловець майже 50 тисяч гривень.

Зазначається, що після набуття рішенням законної сили прокуратура контролюватиме його реальне виконання.

Ілюстративне фото – odesa.consumer.gov.ua

Читайте також: У Вінниці за несплату аліментів спробували притягнути до відповідальності покійника

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.