На Вінниччині підприємця зобов’язали сплатити 50 тисяч гривень боргу за недобросовісне користування ставом

10:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині підприємець 4 роки використовував для рибогосподарських потреб став на 26 га та вартістю 35 мільйонів гривень, не сплачуючи з нього орендної плати громаді, якій став належить. Нещодавно Господарський суд Вінницької області зобов’язав повернути став громаді, а з підприємця стягнув заборгованість до бюджету в сумі майже 50 тисяч гривень. 

Як йдеться на сайті Вінницької обласної прокуратури, ставок розташовано на території Тиврівської громади. Зазначається, що оскільки селищна рада не вжила заходів щодо розірвання договору оренди з недобросовісним користувачем, відповідний позов до суду подала прокуратура.

Господарський суд Вінницької області задовольнив позов Вінницької окружної прокуратури про повернення Тиврівській територіальній громаді рибогосподарської технологічної водойми і земельної ділянки під нею та про стягнення з підприємця заборгованості до бюджету в сумі майже 50 тис. грн. У судовому процесі орендар визнав позов прокуратури та зобов’язався виконати рішення суду, – повідомляють в прокуратурі.

Ілюстративне фото – uk.wikipedia.org

Читайте також: На Вінниччині підприємиця самовільно засіяла поле кукурудзою, за що відшкодує майже 50 тисяч гривень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.