На Вінниччині підлітки влаштували імпровізовану “вечірку” на дитячому майданчику. ФОТО, ВІДЕО

17:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цими вихідними у місті Тростянець підлітки 15-18 років вирішили розважитись на дитячому майданчику, розпиваючи алкоголь. Внаслідок хуліганських дій зруйновано накриття над столиком та бортики на майданчику. Також хлопці після себе залишили чимало сміття.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці Тростянецької селищної територіальної громади.

Зазначається, що своїми діями юнаки зруйнували накриття над столиком, розпивали алкогольні напої, після чого розкидали сміття по всьому майданчику. А також влаштували “змагання” з боротьби на газоні та перегони на дитячих гірках та парапетах, залишивши свої сліди та потертості на покритті, столику та бортиках дитячого майданчика.

 

Також кілька відео інциденту розмістив Ситуаційний центр Тростянецької селищної ТГ. Одне з відео:

В дописі селищної громади вказують, що дитячий майданчик призначений для дітей вікової категорії від 7 до 13 років. Підліткам, які вчинили порушення – 15-18 років. Їх особистості встановили працівники Ситуаційного центру Тростянецької СТГ та поліцейські офіцери громади.

 

 

Безвідповідальне відношення до роботи інших людей, ганебна поведінка молодих людей, які б мали натомість проявляти кращі риси характеру, запобігати й попереджувати хуліганство. Хлопці шкодували про єдине – що їх впіймали! Покаяння в очах не було. Але юнаки активно сперечались, заперечували присутність і вимагати докази ними скоєного.

Хлопці, ви спаплюжили роботу багатьох людей, які відбудовували паркову зону і водночас вчинили наругу над щоденною роботою двох тендітних жінок (працівниць Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою), які доглядають за парком і підтримують майданчики в чистоті та порядку, – йдеться в дописі.

Згодом на сторінці Ситуаційного центру також з’явилося відео з підписом “Підлітки прибирають дитячий майданчик”.

Фото – https://www.facebook.com/TrostselTG/, відео – Ситуаційний центр Тростянецької селищної територіальної громади

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.