× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині обиратимуть «Людину року-2017»: чекають на претендентів

11:55
Автор: Марина Однорог

Три дні залишилося, аби подати кандидатури на звання «Людина року-2017» Вінниччини. Поки найбільше претендентів на це звання серед освітян та громадських діячів, а от на деякі номінації поки немає жодного кандидата.

Обласний конкурс «Людина року» на Вінниччині проводиться вже не вперше. Його метою є виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності.

Загалом у положенні у проведенні конкурсу всього є 25 номінацій. Серед них: «Архітектор», «Громадський діяч», «Депутат», «Державний службовець», «Діяч культури та мистецтва», «Діяч науки», «Жінка», «Журналіст», «Міський голова, голова районної ради», «Митець», «Посадова особа місцевого самоврядування», «Працівник освіти», «Працівник охорони здоров’я», «Працівник сільського господарства», «Працівник соціального захисту», «Працівник сфери обслуговування», «Підприємець», «Промисловець», «Регіональний лідер», «Роботодавець», «Сільський, селищний голова», «Сільськогосподарський товаровиробник приватного сектору», «Спортсмен», «Юний митець», «Юний спортсмен».

Як повідомила начальниця управління аналітично-інформаційної роботи обласної Ради Ірина Ярошинська, станом на сьогодні, 28 липня, ще у чотирьох номінаціях взагалі немає кандидатів. Поки на «Людину року-2017» не номінували держслубовців, працівників сфери обслуговування, підприємців та архітекторів

  • Наразі ми маємо 44 кандидати та кандидатки у різних номінаціях. Найбільше кандидатів на “Працівник освіти ” та “Громадський діяч” по 6 осіб. А так, в середньому на кожну номінацію наразі є 2-3 претенденти. Звичайно, є такі, де поки лише один, або взагалі немає. Але ми ще чекаємо заявки до 1 серпня. В останні дні активність дещо підвищилась, – розповідає пані Ірина.

Переможців у номінаціях обиратиме конкурсна комісія, до якої входять 22 особи, серед яких депутати та громадські діячі. Переможців визначатимуть більшістю голосів. Якщо у номінації є лише один претендент чи претендентка, то він автоматично отримує звання «Людина року». За словами Ірини Ярошинської, яка готує пакет документів до голосування, перераховуючи за які заслуги були номіновані кандидати та ким, то всі учасники дійсно заслуговують на це звання.

  • Вони всі різні та достойні. Будь-кому це звання не присвоюється, – додає пані Ірина.

Для визначення переможців конкурсу місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, трудові колективи, професійні спілки, громадські об’єднання, осередки політичних партій, інші громадські об’єднання звертаються до комісії з листом-клопотанням на ім’я голови обласної Ради Анатолія Олійника, характеристикою, біографічною довідкою та іншими документами, що підтверджують особисті заслуги і вагомі професійні досягнення претендентів на звання «Людина року». Також необхідно додати копію паспорту та ідентифікаційного номера.

Нагадаємо, що особа, якій звання «Людина року» вже було присвоєно, на здобуття його повторно не висувається.

Прийом документів здійснюється до 1 серпня 2017 року включно за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 70, каб. №312, тел. (0432) 611538.

З Положенням про проведення обласного конкурсу на звання «Людина року»   можна ознайомитись тут.

Переможцям Конкурсу вручаються статуетки «Людина року», іменні дипломи володарів титулу «Людина року» та грошові премії у розмірі 500 гривень без видатків на сплату обов’язкових платежів до бюджету.

Окрім цього, вчора, 27 липня, відбулось чергове засідання президії Громадської ради при обласній Раді. Під головуванням Наталії Морозової представники громадських організацій розглянули питання подання кандидатур на номінації для участі в конкурсі «Людина року-2017». Під час обговорення кандидатур для подання на номінації конкурсу, члени Громадської ради вирішили висунути представників громадськості в номінаціях «Депутат», «Діяч культури та мистецтв», «Працівник охорони здоров’я», «Діяч науки» та «Громадський діяч». В офіційній групі Громадської ради у Facebook відбудеться відкрите голосування за подані кандидатури.  Вже потім конкурсна комісія Конкурсу обиратиме переможців у цих номінаціях.

Відкрите голосування за «Людину року» та визначення переможців відбудеться третього серпня.

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.