На Вінниччині незаконно випалювали та фасували вугілля з українського лісу

12:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині  прикордонники викрили цех, у якому незаконно випалювали вугілля з українського лісу. У цеху було понад 12 тонн готового до продажу вугілля та значна кількість деревини без відповідних маркувань, що засвідчують легальність її походження.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, санкціоновані огляди проводили за процесуального керівництва Могилів-Подільської окружної прокуратури прикордонники з представниками інших органів у Могилів-Подільському районі.

Заходи відбувалися у рамках кримінального провадження за частиною 1 статті 246 ККУ «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу».

– Зокрема в цеху, де було 4 печі для виготовлення деревного вугілля методом піролізу, знаходилася чимала кількість пакувального матеріалу. Мішки, в які пакували вугілля, містили написи іноземною мовою для подальшого експорту незаконно виготовленого товару в Румунію та Молдову.

 

 

 

Слідчо-оперативні заходи здійснювала міжвідомча група оперативників Могилів-Подільського прикордонного загону, співробітників Могилів-Подільського районного відділу поліції, за силової підтримки прикордонного спецпідрозділу «ДОЗОР», а також із залученням фахівців Державної екологічної інспекції у Вінницькій області.

Суму оцінки вилученої продукції та суму збитків нанесених державі протиправною діяльністю буде встановлено після проведення відповідних експертиз.

Читайте також: На Вінниччині за незаконне використання земель з пам`ятками археології судитимуть директора підприємства

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.