На Вінниччині невідомі побили вікна в тимчасовому храмі ПЦУ

13:39
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

На Вінниччині в тимчасовому храмі Православної церкви України в смт Томашпіль невідомі двічі за тиждень розбивали вікна. В поліції звернення цього приводу зареєстрували, однак кримінальне провадження наразі не відкрили.

Як повідомляється на сайті Вінницько-Барської єпархії ПЦУ, інциденти стались 7 та 8 липня.

 

– Саме у вівтарі вибито скло великим камінням і в кімнаті за вівтарем також. А вхідні двері у будівлю школи були відчинені зі слідами злому. 

…Ми не кричимо на кожному кроці, що ми “гонімі” і не робимо нікому поганого, як би погано не було нам самим. Але, заява обов’язково буде у правоохоронних органах. Дуже просимо, може хтось чув щось вночі чи бачив когось, будь ласка надайте інформацію, – повідомляють у дописі в фейсбук-спільноті “Православна Церква України, Томашпіль” про інцидент 7 липня.

У Вінницько-Барській єпархії ПЦУ вважають, що “цю подію можна було би списати на хуліганство, якби наступного дня, 8 липня, черговий камінь, кинутий зловмисником чи зловмисниками, знову не залетів у храм разом із розбитим склом”.

Вказується, що настоятель храму ПЦУ на честь Нерукотворного Образу Спасителя “о. Євгеній Гаган також не виключає, що обидва інциденти з розбитими шибками відбулися не випадково, а є спробою противників ПЦУ залякати молоду релігійну громаду, яка лише менше року діє у Томашполі…”.

Як повідомила Vежі Ольга Єфременюк, старша інспекторка відділу комунікації ГУНП  у Вінницькій області, “ця подія зареєстрована в журналі єдиного обліку повідомлень та звернень. На даний час здійснюється перевірка – встановлюються очевидці, свідки цієї події. Кримінального провадження наразі не відкривали.

…Вже коли буде якийсь результат перевірки, буде прийматись рішення – відкривати кримінальне провадження чи ні”.

Фото з фейсбук-сторінки “Православна Церква України, Томашпіль”