На Вінниччині капітально ремонтують понад 200-метровий міст. ВІДЕО

13:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині ремонтують двохсотметровий автомобільний міст, який з’єднує берега Південного Бугу. 

Як ідеться в сюжеті “Суспільного”, міст розташований у Немирівському районі між селами Семенки та Нижча Кропивна. Його протяжність – понад 206 метрів. За 44 роки його існування його жодного разу капітально не ремонтували.

 

 

 

– Інженери якості та технічного контролю в попередньому році при обстеженні об’єктів встановили безліч дефектів. Враховуючи те, що міст є важливим для народного господарства Вінниччини, його рекомендували включити в перелік об’єктів, які будуть фінансувати у 2020 році за рахунок державного дорожнього фонду , – каже Володимир Костенко, директор ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області”.

Тендер на виконання робіт виграла підрядна організація “Енергетично дорожнє будівництво”. Вартість робіт оцінили у майже 38 мільйонів гривень. Завершити ремонт планують у листопаді цього року.

За словами підрядника, міст будуть ремонтувати починаючи від опор, закінчуючи тротуаром. Станом на 3 липня там, зокрема, знімали шар старого асфальтобетонного покриття та демонтували тротуарні блоки.

 

 

 

 

Як ідеться у дописі Служби автомобільних доріг, у ході виконання робіт на мосту буде влаштовано нові монолітні залізобетонні плити проїзної частини, нові шафові стінки та монолітні залізобетонні перехідні плити, герметичні деформаційні шви з металевим обрамленням, гідроізоляційні мембрани, асфальтобетонне покриття, металеве перильне та бар’єрне огородження, водовідведення з моста та підходів, ремонт та захист існуючих залізобетонних балок прогонової будови, зливні каналізації, тротуари на підходах, технічні засоби організації дорожнього руху.

Капітальний ремонт мосту виконується на замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області». Фінансування здійснюється за рахунок коштів Державного дорожнього фонду.

Рух по мосту обмежений, але не заборонений – на час ремонту тут можуть їздити лише легкові автівки до 3,5 тон. Вантажівки їздять в об’їзд трасою Брацлав – Немирів.

 

Фото – «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області», скріни з репортажу “Суспільного”.

Читайте також: На ремонт дороги на Вінниччині виділяють майже 115 мільйонів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.