На Вінниччині капітально ремонтують міст, якому понад 80 років. ФОТО

11:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Жмеринському районі вперше за понад 80 років капітально ремонтують міст. Завершити роботи планують влітку. 

Ремонтують міст на автошляху М-21 поблизу села Сьомаки Жмеринського району. Міст збудували у 1939 році й з того часу це перший капітальний ремонт, повідомляє «Суспільне. Вінниця».

Роботи на мосту протяжністю 35 метрів розпочали у березні. Робітники укріплюють шляхопровід, влаштують гідроізоляцію, встановлять металеве бар’єрне огородження та освітлення.

На час ремонтних робіт міст довелось перекрити, а автомобілі рухаються в об’їзд. Виконроб Олександр Головінов зазначив, що завершити капітальний ремонт мають до серпня.

Загальна вартість об’єкта 135 мільйонів, у тому році були зроблені підходи, розв’язки, а сам міст, естакада, робиться за 65 мільйонів гривень, — розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг області Ігор Явдощак.

Підрядники гарантують 50 років експлуатації мосту.

а/д М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський». Дорога міжнародного значення, протяжність в межах області 178 км, і на півдні вона межує із республікою Молдова, де на сьогодні працює один із найбільших прикордонних пунктів області. Інтенсивність руху від 10 до 12 тисяч автомобілів на добу і великий відсоток із них – вантажівки.

У Службі автомобільних доріг Вінницької області повідомляють, що ще у грудні минулого року було виконано роботи на підходах до шляхопроводу на трасі міжнародного значення М-21 поблизу села Сьомаки.

Фото: «Суспільне. Вінниця» та Служби автомобільних доріг у Вінницькій області

Читайте також: Які дороги та мости ремонтуватимуть цьогоріч на Вінниччині. ПЕРЕЛІК

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.