На Вінниччині хочуть посилити контроль за пожежною безпекою оздоровчих таборів

11:37
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Депутати Вінницької обласної ради просять посилити контроль за пожежним станом усіх оздоровчих таборів області.

Як зазначено у відповідному повідомленні, таке рішення було підтримане 12 грудня під час засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту та туризму, духовності та історичної спадщини.

Під час останнього в цьому році засідання депутати підбили підсумки роботи та окреслили плани на наступний рік. Зокрема було внесено пропозицію посилити контроль за пожежним станом усіх оздоровчих таборів Вінницької області.

– На жаль, сьогодні, ми бачимо на прикладі інших областей, що це питання проблемне і потребує контролю з боку відповідних служб, адже безпека наших дітей це надзвичайно важливо, – сказала голова постійної комісії Людмила Станіславенко. – До речі, у бюджеті 2020 року на оздоровлення певних категорій дітей планується виділити понад 7 мільйонів гривень, що дозволить оздоровити близько 170 000 дітей.

Нагадаємо, внаслідок нещодавньої пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу загинуло 16 людей, а загалом постраждало 47 осіб.
“За словами студентів, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання. Поліція навіть не знайшла вогнегасників у коледжі. Роботи по ліквідації наслідків пожежі тривають” – “Українська правда”.

Додатково комісія розглянула порядок денний пленарного засідання чергової 41 сесії обласної Ради. Зокрема обговорили проект рішення про «Обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2020-2024 роки».

Серед нововведень до виконання програми додано молодіжний центр «Квадрат» для проведення тематичних змін із національно-патріотичного виховання.

Також обговорили питання, що розглядатиме комісія наступного року. Зокрема В І-му кварталі це питання «Про хід виконання обласних програм, які стоять на контролі комісії», в ІІ кварталі – «Про співпрацю органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, підприємств, установ в організації оздоровлення різних категорій дітей, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей», у ІІІ кварталі – «Про хід виконання програми «Сільська школа на 2016-2020 роки» та «Про хід виконання програми національно-патріотичного виховання молоді».

У ІV кварталі комісія розглядатиме питання «Про взаємодію органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади щодо підвищення рівня надання освітніх послуг населенню області та хід виконання відповідних обласних програм в галузі освіти».

Нагадаємо, цього року в серпні в Одесі загорівся готель “Токіо Стар” – у вогні загинули вісім осіб. Після цього вінницькі рятувальники перевірили, наскільки у готелях нашого міста дотримуються пожежної безпеки.

Нагадаємо також, минулоріч VежА перевірила найбільші вінницькі ТЦ на предмет наявності та доступності запасних/аварійних виходів, наявності вогнегасників та систем пожежогасіння, а також планів евакуації.

Читайте також: Чи загрожує Вінниці доля Одеси: рятувальники почали перевірки місцевих готелів. ФОТО

Читайте також: Шукай запасний вихід: чи можна врятуватися у вінницьких ТЦ під час пожежі. ОГЛЯД

Фото з сайту Вінницької обласної ради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.