На Вінниччині графіки погодинних відключень світла сьогодні застосовуватимуть з 14:00 до 23:00

12:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині сьогодні, 11 червня, планують застосовувати графіки погодинних відключень з 14:00 до 23:00. Аналогічний прогноз щодо обмежень споживання електроенергії в усіх регіонах України. 

Як зазначають в “Укренерго”, причина застосувань – споживання у спеку продовжує зростати і показує відсутність економії.

– Водночас, українські електростанції через масштабні пошкодження не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі. Тому Диспетчерський центр “Укренерго” вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів, – вказують в компанії. 

Про подовження відключень до 23:00 повідомили сьогодні також у “Вінницяобленерго”.

– Маємо нове розпорядження від ЧД РДЦ, яке отримали о 09:54 год. Йдеться про додаткове застосування ГПВ з 19:00 до 23:00 11.06.24 в об’ємі 1 черги, – вказують в обленерго. 

Зазначимо, що напередодні і в “Укренерго“, і у “Вінницяобленерго” повідомляли про застосування 11 червня графіків погодинних відключень з 14:00 до 19:00.

Де шукати інформацію

Дізнатись, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:

1. У розділі “онлайн графік погодинних відключень”, за допомогою пошуку по адресі можна побачити заплановані відключення (за ЦИМ посиланням).

2. Зайти в особистий кабінет на сайті АТ “Вінницяобленерго”.

3. У розділі “графік погодинних відключень” опубліковано орієнтовний графік ГПВ та інформацію щодо черг ГПВ. На сторінці за ЦИМ посиланням можна завантажити файл, знайти там свою адресу і чергу по ній. Потім – подивитись години ймовірного відключення світла у таблиці.

4. В чат-ботах: “Viber“ та “Telegram“.

Більше про різновиди графіків – ТУТ.

Ілюстрація – pmg.ua

Читайте також: Чому за графіком має бути відключення, а світло є, – пояснення “Вінницяобленерго”

Читайте також: “Вінницяобленерго” оновили графік застосувань погодинних відключень з 27 травня по 16 червня

Читайте також: У “Вінницяобленерго” пояснили, чому можуть не співпадати дані щодо відключень, вказані “Укренерго” та обленерго

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.