На Вінниччині дев’ятирічна Марія Власенко зібрала на потреби ЗСУ понад 100 тисяч гривень

14:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині дев’ятирічна Марія Власенко зібрала на потреби ЗСУ понад 100 тисяч гривень. Дівчинка влаштовувала концерти фортепіанної музики на ринку в Бару, завдяки чому й зібрала кошти.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Барської міської ради, юна волонтерка навчається у Барському ліцеї №2, а паралельно – у дитячій музичній школі. За роки навчання Марія брала участь у багатьох міжнародних піаністичних конкурсах і здобула на них багато перемог.

 

 

– З перших днів війни батько Марійки Юрій пішов боронити рідну країну від підступного ворога. Щоб наблизити перемогу, дівчинка, не шкодуючи, перерахувала на батькову картку дві тисячі гривень, які отримала в дарунок від друзів і рідних на свій день народження. Тоді мати Ольга запропонувала Марійці організувати привселюдні виступи на ринку, на що вона одразу ж погодилась, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що концерти фортепіанної музики на ринку в Бару відбуваються щосуботи та щонеділі – з 9 до 12 години. Навіть в дні негоди.

В міській раді також розповіли, що родина Марії втратила свого захисника весною 2023 року. Проте дівчинка не припинила свою діяльність. “Найбільша її мрія – щоб діти України дочекались живими своїх татусів додому”.

Напередодні Міжнародного дня волонтера Барський міський голова Володимир Саволюк вручив дівчинці чергову нагороду – нагрудний знак “Волонтер України”.

Фото з фейсбук-сторінки Барської міської ради

Читайте також: У Вінниці для дітей діятимуть «Вітальні Святого Миколая» і збір речей для воїнів

Читайте також: У Вінниці волонтерський центр «Ти не один», що у ліцеї №29, передав бійцям понад 5 тонн вантажу з допомогою

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.