На Вінниччині борг перед працівниками становить понад 26 мільйонів

13:09
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччини борг перед працівниками становить понад 26 мільйонів. Найбільше боргують підприємства переробної промисловості. 

Як повідомляє головне управління статистики у Вінницькій області, сума невиплаченої заробітної плати працівникам та працівницям підприємств та організацій Вінницької області станом на 1 січня цього року становила 26,4 млн грн. Такий борг у порівнянні до 1 грудня 2021 року зменшився на 27,4 або майже на 10,0 млн грн, а порівняно до 1 січня 2021 року зріс майже у 2,4 раза.

Близько двох третин невиплаченої заробітної плати (61,4%) припадає на промислові підприємства області. Серед них майже вся заборгованість припала на підприємства переробної промисловості (95,8%), зокрема на виробництво хімічних речовин і хімічної продукції (32,9%), на виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів (29,0%) та на виробництво гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції (23,3%).

Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками транспорту, складського господарства, поштової кур’єрської діяльності (11,9%), сільського, лісового та рибного господарства (10,5%).

Своєчасно не розрахувалися з працюючими на 28 підприємствах та організаціях області. Кількість працівників, яким заборгували зарплату, склала 1888 осіб. Кожному з тих, кому зарплата виплачується із затримкою, в середньому заборговано 14008 гривень, що становить 90,5% середньої зарплати, нарахованої за грудень 2021 року.

Фото – pon.org.ua

Читайте також: Через непоставлення комплектуючих для вінницьких військових з підприємства стягнуть майже 330 тисяч

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.