На Вінниччині 21 травня застосовуватимуть графіки погодинних відключень світла (ОНОВЛЕНО)

21:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині завтра, 21 травня, застосовуватимуть графіки погодинних відключень електроенергії. 

Як повідомляють в АТ “Вінницяобленерго”, графіки відключень, за оновленою інформацією, застосовуватимуть в проміжку 00:00-07:00 та 17:00-24:00 (водночас зауважимо, що раніше в АТ “Вінницяобленерго” повідомлялось, що графіки відключень застосовуватимуть в проміжку з 00:00 до 7:00 і з 8:00 до кінця доби – ця інформація є неактуальною).

Тривалість знеструмлення споживачів по ГПВ може коливатись від 2-х до 4-х годин з подачею електроенергії від 4-х до 2-х годин відповідно.

Так, дізнатись, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:

1. У розділі “онлайн графік погодинних відключень”, за допомогою пошуку по адресі можна побачити заплановані відключення (за ЦИМ посиланням).

2. У розділі “графік погодинних відключень” опубліковано орієнтовний графік ГПВ та інформацію щодо черг ГПВ. На сторінці за ЦИМ посиланням можна скачати файл, знайти там свою адресу і чергу по ній. Потім – подивитись години ймовірного відключення світла у таблиці.

3. В чат-ботах: Viber та Telegram.

Більше про різновиди графіків – ТУТ.

Зазначимо, що в “Укренерго” також повідомили про застосування графіків погодинних відключень у всіх регіонах України завтра, 21 травня, як для побутових, так і для промислових споживачів, з опівночі та протягом усієї доби.

Ілюстративне фото – zprz.city