На сміттєзвалищі в Стадниці відбувся «провокаційний» підпал?

21:59
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Сьогодні, 31 серпня по обіді на сміттєпереробному полігоні в с. Стадниця відбулося займання сміття. Працівники полігону заявляють, що вочевидь мав місце навмисний підпал з метою інформаційної провокації.

Як повідомив Vежі в.о директора КУП “ЕкоВін” Петро Гриневич, працівники полігону близько обіду помітили задимлення в одній з частин полігону. Виявивши займання, комунальники почали засипати полумя ґрунтом за допомогою навантажувачів – приблизно за півгодини займання було локалізовано.

Приблизно в цей же час безпосередньо над місцем НП працівники полігону помітили безпілотник, який, найпевніше, знімав саме займання. Начальник полігону в процесі пошуку пілотів дрона виявив автомобіль Opel Insigna чорного кольору з мукачевською реєстрацією.

Біля автомобіля перебувало два чоловіки та одна жінка, один з чоловіків саме керував безпілотником.

  • Ми запитали в них, чи представляють вони якесь ЗМІ та взагалі – з якою метою здійснюють зйомку. У відповідь почули, що мети як такої немає і вони тут “просто літають”. В процесі розмови один з чоловіків приземлив дрон поруч з автомобілем, завантажив його в автомобіль і вся група людей швидко поїхала з полігону, – розповідає в.о. “ЕкоВіна” Петро Гриневич.

Гриневич заявляє, що попри видобуток газу-метану на полігоні – який триває з 2012-го року – жодних подібних фактів самовільного займання в Стадниці не відбувалося. “Тому це все виглядає дуже підозріло – такий збіг: і займання і в той же час – безпілотник, який все це знімає”.

За словами Гриневича, працівники полігону подали відповідну заяву про можливий підпал до правоохоронних органів.