На сайті вінницької міськради почав працювати сервіс для порушників правил паркування

12:46
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

З 25 лютого водіїв почнуть штрафувати за порушення правил паркування, відтак Вінницька міська рада створила сторінку, де, зокрема, можна буде дізнатися реквізити для оплати штрафів, а також час та місце евакуації автомобіля, який порушив ПДР України.

На сайті Вінницької міської ради створено спеціально сторінку, де водії, на яких оформлене адміністративне стягнення стосовно порушення правил паркування, зможуть переглянути необхідну для них інформацію.

Наприклад, у розділі «Постанови» на сторінці можна дізнатись про час та місце евакуації автомобіля, який порушив ПДР України, а також на який спецмайданчик його евакуйовано. Для цього потрібно ввести номер постанови та номер транспортного засобу. Після цього буде відображена вся інформація про автомобіль та обставини, під час яких інспекторами з паркування було виписано постанову.

На сторінці також є реквізити для оплати штрафів за постановою про адміністративні порушення. Також зазначені контакти відділу паркування Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року у Вінниці почав працювати відділ з паркування. Наразі інспектори проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу із водіям щодо дотримання правил паркування транспортних засобів на вулицях обласного центру. Як ми повідомляли раніше, штрафувати за неправильне паркування водії почнуть з 25 лютого. Сума штрафу – від 255 до 510 гривень. 

Додається, що для зручності водіїв, на офіційному сайті міської ради створено мапу з усіма парковками міста  А щоб у інспекторів була краща взаємодія з вінничанами, створено три канали комунікації: у Facebook сторінка «Паркування Вінниця», у Telegram канал також називається «Паркування Вінниця» та група з такою ж назвою у Viber.

Читайте також: “Джипи – передусім”: у Вінниці інспектори з паркування вийшли на перший рейд. ФОТО

Читайте також: За місяць інспектори з паркування виявили у Вінниці понад 13 тисяч порушників

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.