× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На провулках Вінниці встановлять світлодіодні ліхтарі за понад два мільйони

9:30
Автор: Дар'я Гоц

У Вінниці стане світліше на декількох провулках та проїздах. На оновлення мереж освітлення з міського бюджету готові надати понад два мільйони гривень. 

Департамент міського господарства Вінницької міської ради опублікував дві закупівлі на будівництво та реконструкцію мереж зовнішнього освітлення у Вінниці. Загалом планують встановити нові вуличні ліхтарі на 11 провулках та проїздах міста.

Згідно першої закупівлі, яку оцінили в 1 074 227 гривень, планується нове будівництво мережі зовнішнього освітлення неподалік П’ятничанського кладовища, а саме по 2-му проїзду Медовому, 1, 2 та 3-му проїзду Хіміків, 1, 2 та 3-му проїзду Харчовиків.

Роботи передбачають формувальне обрізування 15 дерев, висотою більше п’яти метрів, демонтують 29 старих вуличних ліхтарів, а замість них встановлять 80 світлодіодних свiтильникiв типу Cobra на 60 Вт. Вказано, що кінцевий строк виконання робіт до першого жовтня цього року.

Також планують реконструкцію мережі зовнішнього освітлення 1, 2, 4, 5-го провулків Гніванського шосе. На це готові надати щонайбільше 1 270 268 гривень.

Тут демонтують 63 старі світильники, а замість них встановлять 69 нових LED-ліхтарів. Також проведуть формувальне обрізування високих дерев. Завершити роботи необхідно до вересня 2020 року.

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.