На Проводи вінничан безкоштовно возитимуть до кладовища

15:55
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Поминальну неділю після Великодня, яка цьогоріч припадає на 5 травня, вінничани зможуть безкоштовно доїхати до кладовища, яке знаходиться в Луці-Мелешківській. 

Таке рішення ухвалили сьогодні на Виконкомі Вінницької міської ради. Відповідно до нього, у неділю 5 травня, містян безкоштовно перевозитимуть 26 муніципальних автобусів.

Михайло Варламов, директор Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку, повідомив, що як і минулого року вони їздитимуть за тим же маршрутом: від площі Перемоги по вулицях Замостянській і далі по вулиці Д. Нечая та Тиврівському шосе (вул. Хресна) до кладовища.

Орієнтовний час руху транспорту: з 7:00 до 17:00. За цей період кожен із 26 муніципальних автобусів здійснить по 30 рейсів, відтак до Луки-Мелешківської за день буде здійснено 780 рейсів. А з міського бюджету на це витратять 135 тисяч 603 гривні.

Щодо Сабарівського кладовища, то поки організованих перевезень муніципальним транспортом не планують, бо “цвинтар ще невеликий і в тому напрямку вистачає громадського транспорту”.

А щодо П’ятничанського кладовища по вулиці Ольги Кобилянської, то туди також організують безкоштовне перевезення вінничан, щоправда пізніше, адже Проводи там відбуваються на свято Трійці (цьогоріч припадає на неділю, 9 червня).

Карта – google.com
Фото – UA.news