На площі “Ліверпуль” відновили продаж легендарних пиріжків з лівером. ФОТО

16:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

На вінницькій площі “Ліверпуль” відновили продаж пиріжків з лівером, які, згідно з міськими легендами, продавали тут раніше і ніби саме завдяки цьому площу свого часу неформально називали “Ліверпуль”. 

Пиріжки з лівером продають з мікроавтобусу від креативного простору “Артинов”. Автобус-кав’ярня розташований прямо на площі поблизу декоративної телефонної кабінки, виконаної в англійському стилі. Виріб тут називається також англійською – “Liver Pie” і коштує він 15 гривень.

Як розповіла продавчиня в мікроавтобусі-кав’ярні, самі пиріжки виготовляє інклюзивна пекарня, де працюють люди з інвалідністю. Про цей незвичайний бізнес VежА писала раніше в матеріалі “Добрі люди роблять добрий хліб: як на вінницькій пекарні працюють люди з ментальною інвалідністю”.

Сам пиріжок невеликий та пухкенький, смажений в олії, за необхідності його можуть вам підігріти. Ліверу всередині досить багато, на думку кореспондентів Vежі – абсолютно їстівний. Автобус буде продавати пиріжки з лівером або ж “LiverPie” на площі “Ліверпуль” щодня з 10:00 до 22:00.

Вінничани вже фотографуються та викладають в мережу власні світлини із зображенням пиріжка з лівером. На фото – екс-радник міського голови Вінниці Андрій Юсов, який зазначає, що таким чином “відновлено історичну справедливість” і запевняє, що з’їв відразу два пиріжка.

Нагадаємо, що нещодавно рішенням Вінницької міської ради площу в центрі міста офіційно назвали “Ліверпуль”.