На перехресті Сабарівського шосе та вулиці Шептицького встановлять світлофор

8:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

Минулого тижня виконком міської ради надав дозвіл на проектування розміщення світлофора на перехресті вулиці Шептицького та Сабарівського шосе. Нещодавно вінничани створили відповідну петицію, нарікаючи на великі затори при виїзді з мікрорайону “Академічний”. 

Як вказано у рішенні виконавчого комітету, комунальне підприємство «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» отримало дозвіл на проектування влаштування світлофорного об’єкту на перехресті Сабарівське шосе – вул. Шептицького.

Щоправда, наразі про терміни встановлення світлофора не повідомляють, оскільки спершу необхідно розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію, а також отримати інші необхідні дозволи.

Нагадаємо, що на початку червня до міської ради вінничанин зареєстрував петицію з проханням врегулювати рух на перехресті при виїзду з мікрорайону “Академічний”. У своєму зверненні автор нарікав на постійні затори, оскільки кількість мешканців мікрорайону швидко збільшується.

Згодом у міській раді надали відповідь, у якій пояснили, що цього року планували капітально відремонтувати дорожнє покриття по Сабарівському шосе та встановити світлофор на перехресті. Однак через боротьбу з коронавірусом та економію бюджетних коштів це питання збиралися розглянути в наступні роки.