Через економію коштів перехрестя вулиці Шептицького із Сабарівським шосе цьогоріч не врегулюють

18:58
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінницькій міській раді відповіли на петицію щодо врегулювання руху на перехресті вулиці А. Шептицького із Сабарівським шосе. У міськраді пояснили, що роботи з врегулювання перехрестя мали виконати цьогоріч, однак через боротьбу з коронавірусом та брак коштів питання розглядатимуть в наступні роки.

Про це повідомляється у відповіді міської ради на петицію за авторством Павла Чайковського.

Нагадаємо, у петиції автор звернув увагу на ситуацію, що склалася при виїзді з мікрорайону «Академічний» та с. Шкуринці по вул. А. Шептицького в бік Сабарівського шосе. Ініціатор підкреслив, що мікрорайон розвивається швидкими темпами, тож збільшується потік транспорту і рух по вул. А. Шептицького в бік Сабарівського шосе постійно ускладнено.

 

Він запропонував декілька варіантів вирішення проблеми:

1.Розширення проїзної частини вулиці А. Шептицького, транспортне сполучення вул. А Шептицького з Гніванським шосе.

2. Зміна пріоритетності руху на перехресті вул. А Шептицького та Сабарівського шосе (головною дорогою зробити вул. А. Шептицького).

3. Встановити світлофор на даному перехресті і в тестовому режимі скоригувати потоки транспорту відповідно від його кількості по кожному з напрямів.

У відповіді на звернення міська рада зазначила, що роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по Сабарівському шосе з влаштуванням світлофорного об’єкта на перехресті з вул. Андрія Шептицького планувались виконати протягом поточного року.

На жаль, враховуючи складну ситуацію в країні щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та вжиття заходів економії бюджетних коштів, суттєво обмежено видатки з бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади на поточний рік.

Питання щодо ремонту дорожнього покриття по Сабарівському шосе та будівництва світлофорного об’єкта на вказаному перехресті буде розглядатись протягом наступних років при наявності відповідного фінансування – йдеться у відповіді.

Фото – з google.maps 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.