× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На двох колесах і з кішкою наперевіс: у Вінниці відкрили велосезон. ФОТО, ВІДЕО

20:57
Автор: Андрій Качор

В останній день березня, з Майдану Незалежності рівно о 18:30 стартувала перша в цьому році масова велоколона у Вінниці. Критична маса – Вінниці та ГО “ВелоВінниця” разом з близько сотнею своїх послідовників відкрили велосезон-2017.

Цього разу поліція не обмежувала рух для автомобілів заради велосипедистів: колона їхала згідно з правилами ПДД, тримаючись правого краю проїжджої частини.

     

Перед стартом координатор акції Олександр Царевський зібрав усіх учасників колони та в мегафон оголосив правила поводження під час руху містом.

  • Їхати акуратно, повороти показувати відповідними рухами рук. Обгін під час руху суворо заборонений. Хто буде порушувати правила, тому будуть гнути карму чарівними пенделями наші стюарди – ось ті хлопці в зелених жилетках. Їм можна майже все.

  

Усі велосипедисти організовано перейшли пішохідний перехід навпроти міської ради і поїхали в бік площі Гагаріна.

   

За тим колона поїхала заявленим маршрутом: Пирогова, Урожай, Келецька, за тим  Барске шосе -Хмельницкое шосе – “Книжка”. Загалом довжина поїздки склала трохи більше 14 кілометрів.

Слід зауважити, що багато учасників колони протягом руху таки порушували правила: обганяли, підрізали та інколи навіть їхали на червоне світло світлофору.

Повернувшись на площу Гагаріна, велогурт зробив кілька “кіл пошани” біля напису “Vinnytsia”, а потім біля нього гуртом сфотографувалися.

         

Як зізнався вже по завершенню маршруту координатор покатеньок Олександр Царевський, цього разу на відкритті велосезону багато нових обличь. “Сподіваюсь, я доживу до того моменту, коли приїду на відкриття велосезону і майже нікого там не впізнаю”, – сказав Царевський.

Фото Андрія Завертаного

                                                   

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.