Мистецтво, музика та “чіл”: 40 кращих фото “ДІЛИ еко фесту”

20:04
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Минулими вихідними, 4 та 5 вересня, у Вінниці відбувся другий “ДІЛИ еко фест”. Екофорум, лекції, майстер-класи, ярмарок, вистава, виступи музичних гуртів – насичена програма фесту “захопила” не лише територію санаторію Коцюбинського, а й включала інші локації.

Зазначимо, що ще до фестивалю ми поспілкувались з організаторами про досвід організації фесту, пошуки контакту з людьми та чому активістки вирішили популяризувати екотематику саме в такому форматі, про деталі екофоруму “ДІЛИ” у Вінниці, а також про акцію “Грушевського Open Street”, яка була присвячена проблематиці вулиці Грушевського, як потенційно пішохідній зоні міста.

Відтак, ще до фестивалю можна було дізнатись різноманітні деталі майбутнього екофесту.

А вже першого дня гості фестивалю могли спершу ознайомитись з різноманітними локаціями, починаючи від арт-простору з тематичними інсталяціями та ярмарку майстрів, і завершуючи містечком громадських ініціатив.

Крім цього вдень 4 вересня, у Вінниці в рамках “ДІЛИ еко фесту” відбувся екологічний форум. На ньому, зокрема, влаштували дискусію про те, як нам усім об’єднатися навколо екологічних викликів та розДІЛИти відповідальність за їх вирішення.

А вже ввечері першого дня повітря фестивалю “задрижало” від трьох запрошених гуртів – “Тонка”, “Ragapop” та “Space of Variations”. Натомість ввечері другого дня можна було “почілити” під гурти “Женя і Катя“, “Fo Sho” та “Latexfauna”. Окрім теми екології, музики та розваг, на фестивалі піднімали й інші. Наприклад, в арт-кімнаті кожен кут зображав певний аспект життя – від творчості та “дитячості” до стресу та війни.

Сьогодні на Vежі – підбірка кращих фото з фестивалю від нашої Марини Сербінович.