Минулого тижня на Вінниччині поліція склала 440 адмінматеріалів за порушення карантинних заходів

7:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

Впродовж минулого тижня на Вінниччині поліцейські склали 440 адміністративних матеріалів на порушників правил карантину. Загалом з початку року в області вже склали понад 7 тисяч адмінматеріалів за порушення карантинних заходів.

Минулого тижня поліцейські Вінницької області склали 395 постанов за перебування в громадських місцях без засобів індивідуального захисту, за що передбачений штраф від 170 до 255 гривень. Ще 45 протоколів – за порушення правил карантину суб’єктами господарювання. Про це повідомляють на сайті ГУНП у Вінницькій області.

Зокрема, у суботу, 17 квітня, під час відкриття одного з торгівельних закладів у Вінниці адміністрація організувала святковий масовий захід, під час якого утворилось велике скупчення людей. У результаті утворився натовп, громадяни не дотримувались безпечної соціальної дистанції, а дехто знаходився без масок. На адміністратора склали протокол про адміністративне правопорушення відповідно до ч.1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, за що передбачений штраф від 17 000 до 34 000 гривень.

Лише за минулі вихідні 17 та 18 квітня на правопорушників поліцейські склали 196 адмінматеріалів, серед яких 8 –  на суб’єктів господарювання у сфері громадського харчування у Вінниці, Бершаді, Теплику та Жмеринському районі.

Загалом з початку року за порушення карантинних заходів працівники поліції Вінниччини склали 7 492 адміністративних матеріали за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину людей) та розпочали 11 кримінальних проваджень за ст. 325 ККУ (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Такі рейди з перевірки закладів поліцейські проводитимуть до завершення запроваджених карантинних обмежень.

Фото: ГУНП у Вінницькій області

Читайте також: У Вінниці поліція закрила ресторан, де вночі влаштували дискотеку та караоке попри карантин

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.