Минулого року за допомогою “Ситуаційного центру” виявили 17 тисяч правопорушень. ВІДЕО 

10:58
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці минулого року за допомогою “Ситуаційного центру” виявили 17 тисяч правопорушень.

Про це повідомили в сюжеті телеканалу “ICTV”, зазначивши, що якщо на початку місто оглядало не більше 200 камер, то тепер їх майже тисяча. За їхньою роботою цілодобово стежать вісім працівників: рятувальники, працівники поліції та патрульної служби.

У Вінниці працює потужний ситуаційний центр, де злочини, аварії та пожежі фіксують майже тисяча камер відеонагляду. Це одна із найбільших смарт-розробок міста і навіть України. Завдяки такій кількості маленьких “очей”, правоохоронцям вдалось розкрити сотні правопорушень. Камери на мостах, площах, проспектах, в парках, на дорогах та перехрестях, зупинках та біля шкіл. Таке охоплення дозволяє розкрити злочини за лічені хвилини, – зазначив ведучий новин.

У сюжеті повідомили, що “електронне начиння” Ситуаційного центру – це камери, монітори, процесори й оптоволокно, і саме комп’ютери та камери були найголовнішими три роки тому, коли ідею тільки почали реалізовувати. Зазначається також, що цю смарт-технологію “айтішники” Вінницької міської ради розробляли самостійно, без залучення фахівців з-за кордону. А зараз вони вже почали тестувати систему інтелектуального розпізнавання облич.

Ми це все впроваджували своїми силами. В нас є комунальне підприємство “Вінницький інформаційний центр”. Вони протягнули оптику майже по всіх магістралях Вінниці, встановлювали камери, мережеве обладнання. А вже безпосередньо наш департамент закуповував сервери, програмне забезпечення, налаштовували все,  розповів Віталій Сташко, начальник відділу  технічного забезпечення та зв’язку Департаменту інформаційних технологій.

 

Також зазначається, що “Ситуаційний центр” є в соціальних мережах, куди вінничани можуть звернутись, щоб повідомити про правопорушення.

Детальніше про “Ситуаційний центр” і як з його допомогою розкривають правопорушення, читайте у матеріалі Vежі: Вісімсот «очей» на вулицях міста: як у Вінниці працює Ситуаційний центр. ФОТОРЕПОРТАЖ.

 

 

Відео – ICTV
Ілюстративне фото – з архіву Vежі

Читайте також: Великий Брат стежить за Вінницею: у міськраді презентували Муніципальний ситуаційний центр

Читайте також: Ситуаційний центр Вінниці переміг на конкурсі від Мінрегіону

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.