Минулого року на Вінниччині створили 251 нове місце в садочках

19:01
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У 2020 році на Вінниччині створили 251 додаткове місце в закладах дошкільної освіти. Загалом освіту на кінець року здобували 49,4 тисячі дошколяриків. 

Про це повідомили на сайті Вінницької ОДА. Зокрема там зазначили, що додаткові місця утворили в таких закладах:
– м. Вінниця – 1 приватний заклад дошкільної освіти на 76 місць,
– с. Верхівка Барського району – на 20 місць,
– новобудова в с. Слобідка Іванівської ОТГ на 30 місць,
– с. Широка Гребля Вінницького району на 20 місць,
– 5 груп у функціонуючих закладах дошкільної освіти (Лука-Мелешківська, Літинська, Якушинецька, Вінницька ОТГ).

Водночас зазначається, що на Вінниччині діє 629 закладів дошкільної освіти, 142 навчально-виховних комплексів “Школа-дошкільний навчальний заклад” та дошкільні відділення при 25 опорних закладах.

Існуюча мережа закладів освіти, в основному, забезпечує освітні потреби населення. Так, з 47605 дітей віком від трьох до шести років охоплені дошкільною освітою 40642 дитини (85,4%), – повідомили у Вінницькій ОДА.

Також відомо, що на 2020 рік потреба у кадрах для дошкільної освіти за замовленням районних (міських) ОТГ складала 1070 осіб. Крім цього 948 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти різних категорій пройшли підготовчі курси.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, яка склалася в Україні, заклади дошкільної освіти були закриті з березня 2020 року, а з 25 травня почалось поетапне відновлення їх діяльності. Заклади відкриваються при виконанні вимог Держпродспоживслужби, забезпечення протиепідемічних заходів, відповідно до рішень територіальних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (джерело vin.gov.ua).

Фото – vin.gov.ua

Читайте також: В одному з мікрорайонів Вінниці збудують новий дитячий садочок

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.