Музикантка Вікторія Новак здобула Гран-Прі Міжнародного благодійного конкурсу «Stars of Spring-2022»

13:37
Become a Patron!

Випускниця фортепіанного відділу Вінницької дитячої музичної школи № 2, Вікторія Новак отримала Гран-Прі на Міжнародному благодійному двотуровому дистанційному конкурсі “Stars of Spring-2022”. Конкурс проводився в Угорщині, у місті Будапешт.

Як повідомляють у Вінницькій міській раді, у конкурсі змагалися музиканти з України, Чехії, Польщі, Грузії, Молдови. Понад 600 учасників представляли себе та свої таланти. Зібрані кошти на благодійному концерті, а це – 15 % від внеску, були перераховані на підтримку ЗСУ.

Викладачка Вікторії, Ніна Челишева каже, що дівчина була учасницею численних міських, шкільних заходів та концертів: “Подільські візерунки”, “День Європи”, концерт української музики, концерт кращих випускників тощо. Цього року вона завершила навчання в музичній школі.

Директор Вінницької дитячої музичної школи №2 Віталій Москаленко зазначає, що своїми досягненнями на мистецькому фронті, вінницька молодь підтримуєте дух та незламність народу та воїнів, які сьогодні на передовій виборюють свободу нашій державі.

Фото – Вінницька міська рада

 

Читайте також: На Чемпіонаті України з олімпійських вправ з пістолета вінничани вибороли чотири медалі

Читайте також: На міжнародному конкурсі «Україна єднає світ» вінничанки Анастасія Побережна та Марія Ніколаєць посіли призові місця

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.