“Муніципальною карткою вінничанина” можна розрахуватись вже на 14 маршрутах приватних перевізників

12:32
Автор: Олеся Яненко

У Вінниці на 14 маршрутах приватних перевізників встановили валідатори для оплати проїзду безготівково. Хоч і виглядає валідатор як банківський термінал, він працює за такою ж схемою, як і звичний жовтий валідатор у трамваях та тролейбусах.

Як ідеться на фейсбук-сторінці “Муніципальна картка вінничанина”, станом на сьогодні (10 червня) безготівково розрахуватися за проїзд Муніципальною карткою вінничанина можна на 14 маршрутах, а саме: 1А, 2А, 2Б, 3А, 3Б, 5А, 8Б, 10А, 11Б, 12А, 14А, 17А, 18А, 23А.

Зазначають, що в салонах маршрутних таксі типу Mercedes-Benz відсутні звичні для вінничан валідатори, оскільки у цих автомобілях мало місця для розміщення обладнання на поручнях. Відтак для них розробили для них іншу конфігурацію системи – розмістили на панелі POS-термінали, які виглядають, як банківські.

Тож при вході в салон маршрутного таксі, праворуч від пасажира, розташовано термінал, до якого можна піднести Муніципальну картку вінничанина й оплатити проїзд, а також отримати паперовий квиток.

Зазначено, що робота із запуску автоматизованої системи обліку оплати проїзду у маршрутних таксі нашого міста триває. У решті маршрутних таксі функціонуватимуть валідатори.

Нагадаємо, що оплатити проїзд в “маршрутках” безготівково стало можливо 1 червня цього року. Першими до системи були підключені автомобілі, які курсують за маршрутами 1А, 2А та 14А.

Зазначимо, що перші валідатори для безготівкової оплати почали встановлювати у трамваях та тролейбусах влітку 2019 року, а в листопаді того ж року вони почали працювати. Нагадаємо, що валідатори у “маршрутках” мали б почати працювати ще у березні минулого року.

Читайте також: У вінницьких трамваях запровадили електронний квиток: як це працює?

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.