З березня валідатори для оплати проїзду почнуть працювати у вінницьких “маршрутках”

18:25
Автор: Vежа

Станом на зараз банківськими картками у вінницьких трамваях, тролейбусах та автобусах розраховується 3000 осіб, муніципальною карткою вінничанина 1270, пільговими картками – 2250. Порівняно із січнем поточного року кількість розрахунків через валідатори зросла вдвічі.

Про це повідомляє КП “Вінницякартсервіс” та нагадує, що “новація впроваджується поступово, тому в пасажирів залишається можливість сплатити за проїзд за допомогою QR-кодів та смс-повідомлень, придбати за готівку у кондуктора чи водія паперовий квиток.

Також комунальники нагадують, що з березня, у тестовому режимі, валідатори запрацюють і у маршрутних таксі.

Електронний квиток – це перший сервіс Муніципальної картки вінничанина. Здійснення безготівкової оплати проїзду можливе через стаціонарні валідатори. Друк білетів можливий на середніх дверях та здійснюється виключно при оплаті банківською карткою.

– На сьогодні ми видали 27 076 пільгових персоніфікованих карток вінничан. Щодня ними користуються 2250 пільговиків. Що ж до решти карт, придбати неперсоніфіковану Муніципальну картку можна у кіосках «Преса», а також через сайт ET.VN.UA можна замовити персоніфіковані Загальну, Студентську та Учнівську картки. Поповнення Муніципальних карток також здійснюється через сайт, або через платіжні термінали та на сайті EasyPay, у кіосках «Преса», та через мобільний додаток і сайт Portmone, – повідомляють у “Вінницякартсервіс”

Довідка:
– Муніципальна картка вінничанина є носієм електронного квитка й відповідає міжнародному стандарту захисту ISO 14443, що забезпечує найвищий ступінь захисту даних.
– Стаціонарний валідатор підтримує технологію NFC, що забезпечує можливість оплати через IPay, Google Pay та має сертифікований рідер, який відповідає стандарту PCI DSS й програмне забезпечення для роботи з банківськими картками.

Читайте також: У вінницьких трамваях запровадили електронний квиток: як це працює?

Де купити вінницький електронний квиток: опубліковано мапу точок продажу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.