“Муніципальне житло” у Вінниці: люди з інвалідністю, які зареєструвались в програмі, стануть її учасниками без жеребкування

13:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

Люди з інвалідністю, які зареєструвались в програмі “Муніципальне житло Вінницької МТГ”, стануть її учасниками без жеребкування.

Про це повідомляє Вінницька міська рада. Зазначено, що вчора, 13 травня, виконком міської ради прийняв рішення щодо перерозподілу квот на квартири в муніципальному житлі.

Вказується, що це пов’язано із тим, що в новому об’єкті Програми було заплановано дві квартири для сімей загиблих учасників АТО, “але під час прийому документів за цією квотою заявок не надійшло”.

“Для людей з інвалідністю також передбачалось 2 квартири, але заявки надійшли від 3-х вінничан. Тому дві квартири за квотою для сімей загиблих учасників АТО перерозподіляються між іншими категоріями учасників. Нагадаємо, що учасниками Програми «Муніципальне житло Вінницької МТГ» є вчителі, лікарі, працівники бюджетних закладів, люди з інвалідністю, учасники АТО/OOC” – йдеться у повідомленні.

У міськраді нагадують, що програма «Муніципальне житло» діє у Вінниці вже 12-ий рік та зазначають, що учасники програми відзначають оптимальне співвідношення ціни і якості житла.

Повідомляється, що за цей час було заселено 805 квартир. Загалом було збудовано 10 багатоквартирних житлових будинків: по вул. Келецькій, на розі вул. Смирнова-І пров. Український, по провулку Щорса, вул. Чехова, П. Запорожця, Маяковського.

– У 2021 році розпочалось будівництво нового об’єкта муніципального житла по вул. Анатолія Бортняка, 8. Тут за Програмою «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» буде 75 квартир, а людей, які зареєструвались на участь у ній, в рази більше – 272. Будинок матиме підземний паркінг на 60 місць. Висота будинку – не більше семи поверхів, – повідомили у міськраді.

Директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов розповів:

– Ми намагаємося оперативно реагувати на запити вінничан, особливо коли це стосується пільгових категорій населення. Тому вносимо зміни у квоти, які визначені для різних категорій вінничан, які мають право на участь у Програмі. Загалом у будинку по Бортняка було передбачено дві квартири для вінничан, які мають інвалідність, і дві квартири для членів сімей загиблих учасників АТО. У зв’язку із відсутністю заявок від останніх, квоту для людей з інвалідністю збільшено.

Повідомляється, що оскільки попит на участь у Програмі великий і на новий об’єкт будівництва подано дуже багато заяв – жеребкування для визначення учасників Програми буде здійснюватись в кілька етапів. Попередньо це планується на кінець травня.

Учасниками Програми можуть бути люди з інвалідністю, багатодітні сім’ї, працівники бюджетних закладів, люди, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, молоді сім’ї та молоді одинокі громадяни до 35 років, які перебувають на квартирному обліку.
А також – внутрішньо переміщені з тимчасово окупованих територій та зони проведення АТО, учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС), та члени першого ступеня спорідненості сімей загиблих, зареєстровані на території Вінницької області. З повним списком цільових груп вінничан, які можуть стати учасниками Програми, можна ознайомитись за ЦИМ посиланням

Читайте також: Наступне «Муніципальне житло» у Вінниці може з’явитися по вулиці Зодчих

Читайте також: Муніципальне житло у Вінниці тепер можуть отримати і “чорнобильці”, а людям з інвалідністю зарезервують квартири

Читайте також: Кредит від влади: хто має право і скільки коштує муніципальне житло у Вінниці?

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.